Airfryer ile Sağlıklı, Hızlı ve Lezzetli Tarifler

Herkese Merhaba;

Burada size sağlığın değerini anlatmayı planlıyorduk ama özellikle pandemi sonrası sağlığın önemini hepimiz daha iyi anladık sanıyorum. Maske ile yaşamak bile korkunç bir yaşam şekliydi. Dışarıya çıkamıyor, birbirimize yaklaşamıyorduk bile. Evlerimize kapandığımız dönemde evde ekmek yapmaktan, farklı yemek tarifleri denemeye, eşine ve çocuklarına yemek yetiştiremeyip bunalanlara kadar herkese güzel bir haberimiz var. Yemek tariflerinize ufak bir güncelleme getirmemiz gerekiyor. Her yemek tarifinde geçen “200 derece önceden ısıtılmış fırında 30 dakika pişirin” yerine “200 dereceye ayarladığınız Airfryer’ınızda  ½  kaşık sıvı yağ ile 10 dakika pişirin” olarak tüm tariflerinizi değiştirebilirsiniz. Tabi siz yine de airfryer talimatlarınızı okumayı da ihmal etmeyin 😊 Burada kısaca anlatmak istediğimiz tabi ki Airfryer sayesinde yemeklerinizi daha hızlı pişirebilmeniz, çok az yağ ile pişirebilmesi sayesinde sağlıklı olması ve son olarak ısıyı eşit olarak yayması nedeniyle yemeklerinizin daha lezzetli pişmesini sağlaması. 3 Kelimeyle mutfağınızın adı gibi havalı ekipmanını tarif etmek isterseniz sağlıklı, hızlı ve lezzetli demeniz yeterli.

Gerçekten de rengi, tasarımı ve duruşuyla bir bakışta tüm kadınların kalbini fethetti bile…

Kullanımı çok pratik. Çabuk pişiriyor, hijyenik, kolay yıkanıyor, en önemlisi de “yağsız” pişiriyor. Evet, yanlış duymadınız. Köfte, balık, sigara böreği ya da patates… Hiç yağ kullanmadan pek çok yiyeceği Airfryer modelleri ile sağlıklı bir şekilde pişirebileceğinizi göreceksiniz. Airfryer sayesinde mini kekler, muffin’ler hatta brownie bile pişirebilirsiniz. Çocuklarınız için istedikleri anda patates, köfte, sosis, balık veya börek pişirebilir; davet sofralarınız ve misafirleriniz için ikramlıklar; paçanga, mücver, mısır unlu hamsi, patlıcan beğendili kuzu pirzola gibi geleneksel ev yemeklerini kolayca, lezzetli ve sağlıklı bir şekilde hazırlayabilirsiniz.

“Yağsız mücver olur mu?” demeyin. Öyle güzel oluyor ki…  Airfryer, profesyonel şeflerden de yağsız pişirme konusunda tam puan aldı. Saflık ve lezzet bir arada olsun diyorsanız, hemen bir airfryer sahibi olmalısınız. Airfryer ile mutfaktaki yaratıcılığınızı kullanarak yepyeni tarifler yaratabilirsiniz.

Philips XXL Premium Airfryer Fritöz

Philips Airfyer, Smart Sensing teknolojisi sayesinde sizin yerinize pişirme süresi ve sıcaklığı otomatik ayarlayan tek Airfryer modelidir. Ayrıca 5 farklı ön ayarlı programı bulunur. Aile boyu bütün bir tavuk veya 1.4 kg kızartma sığabilir. Dijital ekranı ile pişirme zamanını programlayabilirsiniz. Mini fırınınıza göre 2 kat daha hızlı pişirme sağlar ve kullanıșlı "Sıcak Tutma" ve "Favorinizi kaydedin" ayarları sayesinde esnek servis yapabilirsiniz. QuickClean özelliği ile tüm parçaları bulaşık makinesinde yıkanabilir.

 Nasıl Çalışır?

Airfryer’ın eşsiz Rapid Air Hızlı Hava Sistemi, size geleneksel fritözlere oranla çok daha sağlıklı bir kızartma alternatifi sunar. Özel bir vantilatör, ısıtıcı ve hava akımı düzenleyiciden oluşan bu sistem, ısıyı et ve sebzelerin her yanına eşit bir şekilde dağıtır. Böylece yağ kullanmanıza gerek kalmadan hem lezzetli hem de sağlıklı kızartmalar pişirebilirsiniz. Üstelik çok kısa bir süre içinde!

Hızlıca hazırladığınız yemekleriniz çocuklardan yetişkinlere herkes tarafından çok sevilecek!

Philips XXL Airfryer modelini yakından incelemek için size en yakın HYS Mağazamıza gelin. Ödeme koşulları hakkında endişelenmeyin. Siz de her evin ihtiyacı Airfryer’a sahip olmak istiyorsanız ertelemenize gerek yok Şimdi alın, 9 ay sonra ödeyin!