Köroğlu AVM'de Efsane Kasım Kampanyası Başladı!

Herkesin ihtiyaçlarını anlayan Köroğlu AVM şimdi “Büyük Ekim” kampanyası ile sizlere kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. “Şimdi Al, 9 Ay Sonra Taksitle Öde!” kampanyasıyla Ekim ayında alışveriş ihtiyacınıza anında yetişiyor. Size yönelik ödeme koşulları sayesinde ihtiyacınızı ertelememenizi ve hemen kavuşmanızı sağlıyor. Müşteri memnuniyetini önemseyen Köroğlu AVM, kampanya hakkında ayrıntılı bilgi vermek için misafirlerini mağazalarında sabırsızlıkla ağırlamayı bekliyor.


Ürün alma mecburiyeti olmayan bir misafir gibi karşılandığınız Köroğlu mağazalarına bilgi almaya ve ziyarete gelebilirsiniz. Hafta sonu veya hafta içi mağazalarımıza uğrayıp tüm ürünleri rahatlıkla inceleyebilir, ürünlerle ilgili teknik detayları öğrenebilirsiniz. Ayrıca ürünler hakkında tüm özelliklere hakim olan satış personellerinden genel bilgi edinebilirsiniz. Satış personellerinin yönlendirmesi ile size en uygun ürünü öğrenebilir bu sayede sadece görüntü olarak beğendiğiniz ürünü değil de sizin ihtiyacınıza yönelik hangi model ve özellikte ürünlerin olduğunu öğrenirsiniz.

Eski Ürününüz İhtiyacınızı Ne Kadar Karşılıyor?

Mağazamızı ziyaret eden bir misafirimizin ziyaretinde yaşadıklarını kendi ağzından sizlere anlatalım. Bu sayede Köroğlu Mağazalarının misafirlerine karşı nasıl davrandığını daha iyi açıklamış oluruz. Yatak Baza Başlık bölümünde çalışan Gamze Hanım mağazaya gelen bir misafirinin sizde “Sert yatak var mı?” sorusuyla karşılaşıyor. Önce misafirinin ihtiyacını anlamaya çalışıyor. Önce evinde şu anda kullandığı yatak hakkında memnuniyetini soruyor. Ve misafirinin ihtiyacını daha iyi anlayabilmek adına sohbet havasında misafirini anlamaya çalışıyor.

 • Evinizdeki yatağınızdan memnun musunuz?
 • Size göre sert mi yumuşak bir yapısı var?
 • Ne zamandır kullanıyorsunuz?
 • Herhangi bir rahatsızlığınız var mı?
 • Nasıl bir işte çalışıyorsunuz?
 • Ayakta mı oturarak mı çalışıyorsunuz?
 • Evli misiniz, çift kişilik yatak mı tek kişilik mi yatak bakıyorsunuz?
 • Kaç kilosunuz ve eşinizle kilo farkınız var mı?
 • Eşiniz ve sizin boyunuz yakın mı?
 • Uyandığınızda nasıl hissediyorsunuz?
 • Herhangi bir alerjiniz var mı?
 • Boyun ve sırt ağrısıyla uyanıyor musunuz?
 • Bazanızın yerden yüksekliği ne kadardır?

Uzun bir sohbet sonrasında deneyimli satış personelimiz müşteri ihtiyacını anlıyor. Misafirimiz Hüseyin Bey; ayakta ve ağır bir işte çalıştığını, evdeki yatağının çok yumuşak olması nedeniyle memnun olmadığını, uzun zamandır aynı yatağı kullandığını, uykusunu verimli alamadığını, sıklıkla sırt bel boyun ağrısıyla uyandığını, evli olduğunu eşiyle iyi dinlenemediklerini anlatıyor. Gamze Hanım Hüseyin Bey’le sohbetleri sonrası ihtiyacını anlıyor ve Hüseyin Bey’in denemesi için ona uygun modelleri gösteriyor. Hüseyin Bey denediği ürünlerin tam olarak beklediği ürün olduğunu anlıyor ve bilgilendirildiği için mağazamızdan memnun ayrılıyor. Satış sonrası Hüseyin Bey, Gamze Hanım’a teşekkür etmek için ziyaret ediyor. Daha iyi bir uykuyla dinç uyandığından ve gerçekten ağrılarının azaldığından bahsederek uyku kalitesi arttığı için memnuniyetini dile getiriyor.

Kasım Fırsatlarını Kaçırmayın! Şimdi Al, Haziran'da Taksitle Ödemeye Başla!

Alışveriş yapmak için ihtiyaçlarınızı erteliyor veya uygun kampanyaları bekliyor olabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı ertelemek ürün fiyatlarının şu anda olduğundan fazla artmasına ve yapılan kampanyalara rağmen daha yüksek fiyatlara almak zorunda kalmanıza neden olabilir. Aradığı veya ihtiyacı olan ürünü ertelemek istemeyenlere özel Köroğlu AVM tarafından sınırlı süreyle başlatılan “Büyük Kasım Kampanyası” hakkında bilgi almaya mağazalarımıza gelin. Misafir olarak ziyaret ettiğiniz mağazamızda ürün fiyatlarını inceleyin ve ürünler hakkında ayrıntılı bilgiler alın. Tecrübeli satış danışmanlarımızın yönlendirmeleri doğrultusunda ihtiyacınıza en uygun ürünü belirleyin ve size özel ödeme koşullarıyla ihtiyacınızı ertelemeden tam zamanında karşılayın.

Efsane Köroğlu Efsane Kampanyalarla Seninle! Biga, Gönen, Bandırma, Çan, Bursa, Mustafa Kemalpaşa, Karacabey, Çanakkale, Balıkesir ve İnegöl’de birçok mağazasıyla hizmet ediyor. Televizyondan Beyaz Eşyaya, Cep Telefonundan Elektroniğe, Halıdan Mobilyaya, Küçük Ev Aletlerinden Züccaciyeye, Çeyizden Ayakkabıya, Motosikletten Spor Aletlerine, Klimadan Derin Dondurucuya, Çantadan Aksesuar modellerine tüm ihtiyaçlarınıza yönelik binlerce ürünü bulabildiğiniz HYS Mağazaları güler yüzlü personelleriyle sizleri bekliyor. Şimdi Alın, Haziran'da Uygun Taksitlerle Ödemeye Başlayın!