Köroğlu AVM'den Efsane Çekiliş Kampanyası!

Mağazalarıyla uzun yıllardır hizmet veren HYS Mağazacılık şimdi koşulsuz şartsız yüzlerce ürün hediye ediyor! MEGA ÇEKİLİŞ kampanyasını duyuran HYS Mağazacılık çekilişine büyük ilgi sürüyor. Iphone modellerinden airfryer yağsız pişiricilere, robot süpürgelerden televizyona, kahve makinesinden mutfak malzemelerine, tablet modellerinden akıllı saatlere kadar yüzlerce ürünü mağazalarına gelen ve çekilişe katılan müşterilerine hediye ediyor. Çekilişe katılmak isteyenlere ürün satın alma vb. hiçbir şart koymadan mağaza ziyaretlerinde çekiliş kodu veriyor. Çekiliş kodu sonrası HYS Mağazası instagram sayfası üzerinden sabitlenen gönderiye çekiliş koduyla birlikte iki kişi etiketlemeniz çekilişe katılmanız için yeterli.

Mega Çekiliş Hakkında Merak Edilenler

HYS Mağazacılık tarafından başlatılan Mega Çekiliş kampanyasını kaçırmayın! Size en yakın HYS Mağazası için hysavm.com internet adresinin “Bize Ulaşın” bölümünde tüm mağaza adreslerimize erişebilir, hemen en yakın mağazamızı yol tarifi alabilirsiniz. Çekiliş hakkında merak ettiğiniz tüm soruları mağaza ziyaretinizde sorabilir ve ayrıntıları öğrenebilirsiniz. 01 Ekim 2022 tarihinde başlayan çekiliş kampanyasına katılmak için beklemeyin, hemen mağazalarımızı ziyaret edin bu fırsatı kaçırmayın!

Çekiliş Kuralları

  • Çekiliş kodunuzu almak için en yakın HYS Mağazasına gitmeniz gereklidir.
  • Mağazadan verilen çekiliş koduyla instagram sayfasını takip edip, sabitlenen gönderiyi beğenerek altına çekiliş kodunuzu ve iki kişiyi etiketlemeniz halinde çekilişe katılmaya hak kazanacaksınız.
  • Çekilişte 01 Ekim 2022 – 31 Ekim 2022 arasında mağazalardan alınan çekiliş kodları geçerlidir.
  • Gönderiyi altına yazılmayan çekiliş kodu ile mağazadan temin edilmeyen farklı kod veya yanlış yazılan çekiliş kodları geçersiz sayılacaktır.
  • İnstagram sayfası takibi yapmayan ve instagram sayfasında bulunan sabit gönderiyi beğenip altına iki kişi etiketlemeyen kişiler çekilişe katılım sağlayamayacaktır.
  • Çekilişte seçilenler arasında çekiliş kurallarına uymadığı tespit edilenlerin hediye hakları bir başkasına devredilecektir.
  • Çekiliş sonuçları instagram sayfasından duyurulacaktır.

Kampanya ve İndirimleri İlk Siz Öğrenin!

Müşterilerini ürün konusunda bilgilendirerek ihtiyaçları doğrultusunda alışveriş imkanı sunan HYS Mağazacılık şimdi her yerde seninle! Biga, Gönen, Bandırma, Çan, Bursa, Mustafa Kemalpaşa, Karacabey, Çanakkale, Balıkesir ve İnegöl’de birçok mağazasıyla hizmetinizde. Yeni ev eşyalarına ihtiyacınız olduğunda; mobilya, yatak odası takımları, yemek odası takımları, ev tekstili, züccaciye ürünleri, küçük ev aletleri, televizyon modelleri, elektronik ürünler ve aksesuar çeşitleriyle yanınızda. Kişisel ihtiyaçlarınızda da sizleri yalnız bırakmayan HYS Mağazacılık; cep telefonu modelleri, scooter ve motorsiklet modelleri ile oyuncaklardan ayakkabı ve çantalara kadar geniş ürün seçenekleriyle hizmet veriyor.

Yaptığınız alışverişlerde ödeme kolaylığı sağlamakla kalmıyor sürekli indirim ve kampanyalarla ihtiyaçlarınıza ulaşmanızı kolaylaştırıyor. Sosyal medya hesaplarımızı takip edin, güncel indirim ve kampanyalardan ilk siz haberdar olun. Sosyal Medya kanallarımızı İnstagram ve Facebook’ta “hysavm” adıyla, Twitter’da “avmhys” adıyla takip edebilir yayınlanan güncel indirim ve kampanyaları ilk siz öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda hysavm.com internet sitesi üzerinden de indirim ve kampanyaları takip edebilir HYS ailesinin bir parçası olabilirsiniz. HYS Seninle Birlikte Güzel!