İPTAL / İADE SÜRECİ

ÜRÜNLERİM HENÜZ ULAŞMADI, İPTAL ETMEK İSTİYORUM, NE YAPMALIYIM?

Teslim tarihinden itibaren cayma hakkı olan 14 (ondört) gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ürününüzü iade edebilirsiniz. Sipariş iptal taleplerinizi süresi dolmadan korogluavm.com müşteri hizmetlerini arayarak 444 6 592 yada Web sitemizin en alt kısmında bulunan İptal/İade Sayfasından form doldurarak yapabilirsiniz. Ürününüz henüz kargoya verilmedi ise talebinize istinaden siparişiniz iptal edilecektir. Ürününüz kargoya verilmiş ise siparişiniz iptal edilemeyeceğinden kargo tarafınıza ulaştığında teslim almadan geri göndermeniz gerekmektedir. Bu durumda İade Sürecine dahil oluyorsunuz, ürün bedeli, ürünün tarafımıza hasarsız ve eksiksiz olarak iadesinden sonra geri ödenecektir. Teslim tarihinden itibaren 14 günlük cayma hakkı süresi bittikten sonra standart ürünlerde keyfi iade alınamamaktadır.

ÜRÜNÜMÜ İADE ETMEK İSTİYORUM, SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

Mükemmel bir deneyim yaşatamadığımız için çok üzgünüz. Ürünü teslim aldığın tarihten itibaren 14 gün geçmediyse iade talebini bu formdan yapabilirsin. Talebini alır almaz onay sürecini başlatıyoruz.

İADE FORMUMU 14 GÜN İÇİNDE DOLDURDUM, ONAY SÜRECİ NASIL İLERLİYOR?

İade formun bize ulaşır ulaşmaz seni arayıp iade sürecini başlatıyoruz. Ürününüz korogluavm.com tarafından teslim alındıktan sonra ambalajı, aksesuarları, faturası(*) kontrol edilecektir. İade işleminin onaylanması durumunda en geç 10 günlük yasal süre içinde "ürün bedeli" tarafınıza geri ödenecektir. İadenizin iade koşullarına uygun olmaması durumunda ise; ilgili ürün, adresinize ücretsiz kargo ile gönderilecektir. * Eğer iade edeceğiniz ürünün faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturasıyla birlikte göndermeniz gerekir. İade faturası, kargo bedeli dahil edilmeden (ürün birim fiyatı + KDV şeklinde) düzenlenmelidir.

ÜCRET İADEM NE ZAMAN YAPILIR?

Gönderdiğiniz ürün/ürünler, hysavm.com tarafından iade işleminin onaylanması durumunda en geç 10 günlük yasal süre içinde tarafınıza geri ödenecektir.
Ödeme şekli "Kredi Kartı" ise; ödemeniz kredi kartınıza yapılacaktır.(Geri Ödemenizin Kredi Kartı Hesabınıza yansıması bankaların işlem sürelerine göre farklılık gösterebilir)
Ödeme şekli "Hediye Kartı" ise; yeni bir sanal Hediye Kartı üretilerek tarafınıza e-posta ile gönderilecektir.
Ödeme şekli "PayPal" ise; PayPal hesabınıza geri ödeme yapılacaktır.
Ödeme şekli "Havale" ise; Havale yaptıgınız hesabınıza geri ödeme yapılacaktır.

Daha detaylı bilgilendirme için SSS ve Garanti ve İade Koşulları sayfalarını inceleyiniz.